Kontakt

 

Gospodarstwo Pasieczne
"Sądecki Bartnik" sp. z o.o.
33-331 Stróże 235
woj. małopolskie
 

NIP: 7343533509
REGON: 362203984
KRS: 0000570414

chr2

 

Dział Obsługi Klienta
tel. (018) 445 18 82,  414 05 50,  414 05 58
fax. (018) 445 18 72, 414 05 69
e-mail: zamowienia@bartnik.pl

Dział Handlowy / Marketingowy
tel. (018) 414 05 54,  414 05 56,  414 05 55
fax. (018) 445 18 72
e-mail: bartnik@bartnik.pl

Dział Eksportu
tel. (018) 414 05 53, (018) 414 05 81
e-mail: export@bartnik.pl

Laboratorium
tel. (018) 414 05 85
e-mail: laboratorium@bartnik.pl

Pasieka Hodowlana
tel. (018) 414 05 72,  414 05 73
e-mail: hodowla@bartnik.pl

Dział Jakości
tel. (018) 414 05 86

Księgowość
tel. (018) 414 05 60,   414 05 61,  414 05 62
fax. (018) 414 05 65

Muzeum
tel. (018) 414 05 79
e-mail: muzeum@bartnik.pl

Restauracja "Bartna Chata"
tel. (018) 414 05 78

Dom gościnny "U babci Marysi"
tel. (018) 445 18 82, 414 05 77

Sklep Pszczelarski - pełen asortyment dla pszczelarzy
tel. (18) 414 05 88

Sklep internetowy
tel. (018) 414 0550 wew. 90

 

Lokalizacja:


mapa_bartnik_1

 

chr2

Regionalny kierownik sprzedaży:
woj.: dolnośląskie, lubelskie, małopolskie, opolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie

Krzysztof Jędrzejowski
+48 606 807 371
jedrzejowski@bartnik.pl

dolnośląskie:
Przedstawiciel handlowy:
Anna Karsznia
+48 662 137 812
karsznia@bartnik.pl
małopolskie:
Przedstawiciel handlowy:
Paweł Demaj
demaj@bartnik.pl
+48 662 137 811
podkarpackie:
Przedstawiciel handlowy:
Andrzej Kruczkiewicz
kruczkiewicz@bartnik.pl
+48 662 137 813
śląskie:
Przedstawiciel handlowy:
Beata Rożankowska
rozankowska@bartnik.pl
+48 666 097 232

Regionalny kierownik sprzedaży:

woj.: kujawsko-pomorskie, łódzkie, mazowieckie, pomorskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie

Czesław Pałyga
+48 666 097 232
palyga@bartnik.pl

kujawsko - pomorskie
Przedstawiciel handlowy:
Paulina Józefowicz
jozefowicz@bartnik.pl
+48 694 482 711

łodzkie:
Przedstawiciel handlowy:
Marcin Bereska
bereska@bartnik.pl
+48 662 137 814

mazowieckie:
Przedstawiciel handlowy:
Aleksandra Paprocka
+48 502 374 646
paprocka@bartnik.pl
pomorskie:
Przedstawiciel handlowy:
Dorota Zera
+48 600 018 049
zera@bartnik.pl
wielkopolskie:
Przedstawiciel handlowy:
Michał Gawroński
gawroński@bartnik.pl
+48 662 137 815
 

Regionalny kierownik sprzedaży:

woj.: lubuskie, zachodnio-pomorskie:

Kierownik regionalny - Mariusz Tenerowicz
tenerowicz@bartnik.pl
+ 48 509 512 833

 

Copyright © 1997-2021 Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" sp. z o.o. (dawniej Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" Janusz Kasztelewicz)
Sądecki Bartnik na