Sądecki Laur turystyczny 2019

21 października podczas gali celebrującej 20-tą rocznicę działalności Nowosądeckiej Izby Turystycznej otrzymaliśmy kolejny już "Sądecki Laur turystyczny" w kategorii: około turystycznej za najlepszą inicjatywę i ofertę około turystyczną w 2019 roku z uwzględnieniem imprez, wydarzeń, kulinariów.

laur_turyst19_1sm

Sądeckie Laury Turystyczne wręczone zostały osobom i instytucjom wyróżniającym się w działaniach na rzecz rozwoju turystyki w regionie sądeckim.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.

Przy tej okazji został nam wręczony odnowiony "Certyfikat Sądeckiej Marki Gastronomicznej 2019-2022" dla naszej Restauracji "Bartna Chata" za najwyższą jakość usług gastronomicznych w kategorii "Sądecka Kuchnia Regionalna". Certyfikaty wydaje Miasto Nowy Sącz we współpracy z Nowosądecką Izbą Turystyczną i Powiat Nowosądecki.

podziekowanie_1_sm certfikat_1sm
Miłą niespodzianką było również Podziękowanie za zaangażowanie, pomoc i udzielane wsparcie w realizacji celów służących rozwojowi turystyki na Sądecczyźnie w okresie 20-lecia działalności Nowosądeckiej Izby Turystycznej.

Copyright © 1997-2020 Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" sp. z o.o. (dawniej Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" Janusz Kasztelewicz)
Sądecki Bartnik na