O restauracji Bartna Chata

Restauracja „Bartna Chata” mieści się w samym sercu Gospodarstwa Pasiecznego „Sądecki Bartnik”. bartna_logo_smSceneria otaczająca to miejsce, muzeum pszczelarskie, zagroda z licznymi zwierzętami, park z pomnikami przyrody, wreszcie pasieka z kolorowymi ulami, to atuty, które wyróżniają nas na tle zatłoczonych restauracji w centrum miasta. Tutaj wszystko kręci się wokół pszczół. To dzięki nim jesteśmy, możemy pracować i przyjmować Gości.

Miejsce to, jest również wdzięcznym tematem dla artystów. Ich prace można zobaczyć także w restauracji.

Detale wystroju wnętrza nawiązując do wielowiekowych tradycji polskiego pszczelarstwa, podkreślają specyfikę i oryginalność lokalu. Zbudowana od podstaw w zgodzie z dawnymi zasadami sztuki murarskiej, ciesielskiej i zduńskiej charakteryzuje się doskonałą akustyką i przestrzennością. Menu restauracji tworzą potrawy przygotowane z wielką starannością według staropolskiej receptury.  

W karcie niejednokrotnie znaleźć można zaskakujące połączenie - dania przygotowane w zgodzie z tradycją i okraszone miodem. Dzięki temu bogactwu każdy może znaleźć potrawę odpowiadającą jego upodobaniom i smakom. Nasze potrawy przyrządzane są z naturalnych składników pochodzących z własnej hodowli oraz od lokalnych producentów, dlatego wyróżniane są w konkursach kulinarnych.
„Bartna Chata” jest także członkiem elitarnej sieci Dziedzictwa Kulinarnego Małopolski.

Restauracja "Bartna Chata" serdecznie zaprasza Państwa i poleca organizację:

  • uroczystości rodzinnych
  • imprez okolicznościowych
  • kursów, szkoleń, konferencji
  • innych spotkań

To miejsce warto odkryć i dłużej w nim pozostać, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa 46 miejsc noclegowych w naszych Pokojach Gościnnych „U Babci Marysi”.

Zapraszamy:

Maj – wrzesień:

  • poniedziałek – piątek 10:00 – 19:00
  • sobota – niedziela 10:00 - 20:00

Październik – kwiecień:

  • poniedziałek – piątek 10:00 – 18:00
  • sobota – niedziela 10:oo – 19:00

Nieczynne:15-18 kwietnia, 1 listopada, 23-26 grudnia

Kontakt:
Restauracja „Bartna Chata”
33-331 Stróże 235
tel. 18 414 05 77, 18 414 05 78
e-mail: bartnachata@bartnik.pl

 bartna_2_smbartna_1_sm

 

Copyright © 1997-2023 Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" sp. z o.o. (dawniej Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" Janusz Kasztelewicz)
Sądecki Bartnik na