Polska Róża – rodzinna firma z tradycjami

Miło nam poinformować, że w ostatnim czasie nawiązaliśmy współpracę z Polską Różą - rodzinną firmą z tradycją sięgającą aż 1979 roku. Polska Róża to producent wyjątkowych przetworów owocowych - w 100% naturalnych i przygotowywanych z wykorzystaniem tradycyjnych metod oraz receptur.

Produkcję założył przed laty inż. Ernest Michalski, który wiele lat chorował na szkorbut spowodowany niedoborem witaminy C. Leczenie syntetyczną witaminą C okazało się nieskuteczne ale jednocześnie zainspirowało pana Ernesta do odkrycia jej naturalnego źródła – owocu róży. Z wdzięczności do róży za uratowanie życia, założył firmę, która w swojej codziennej pracy kieruje się: wykorzystaniem lokalnych owoców, naturalnym składem, wysoką jakością, dbałością o każdy produkt i miłością do natury.

Jak wykazały badania, naturalna witamina C jest lepiej wchłaniana z przewodu pokarmowego i skuteczniejsza w działaniu, bo szybciej osiąga i dłużej utrzymuje niezbędne stężenie w organizmie. W porównaniu do syntetycznej witaminy C, naturalna jest przyswajalna nawet w 90%!

Co oferują produkty Polskiej Róży?

Produkty Polskiej Róży to wyśmienity smak i wysoka zawartość składników odżywczych. Jeśli zależy Ci na porządnej dawce witaminy C sięgnij po bestsellery a wśród nich m.in.: shot na odporność „polskie owoce”, sok z owoców róży czy syrop kurkumowo-imbirowy.

Jeśli nie masz czasu na domowe przetwory, smażenie konfitur i robienie soków mamy dla Ciebie super wiadomość! Teraz oprócz naturalnych miodów i produktów pszczelich nasza oferta została wzbogacona o soki, shoty, syropy oraz konfiturę z płatków róży. Polecamy wygodne i bezpieczne zakupy online:
https://sklep.bartnik.pl/pl/126-polska-roza-soki-shoty-konfitury

polska_roza_sm

Copyright © 1997-2024 Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" sp. z o.o. (dawniej Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" Janusz Kasztelewicz)
Sądecki Bartnik na