Napoje miodowe na sylwestrową noc i karnawał

Idealne w poranek po szalonej i nieprzespanej nocy!

Nasza lemoniada miodowa Bzzzyk i jej młodsza siostra Bzzzy-cola to świetne bazy do wszelkich napojów pitych w szaloną sylwestrową noc i przez cały karnawał. Oprócz tego, że mają proste składy bez chemicznych dodatków, zyskały wiele sympatyków ze względu na smak, to jeszcze zostały posłodzone miodem! W wersji bez alkoholu też smakują wyśmienicie i warto je wypić również po szalonej nocy. Czy wiedzieliście, że zawarty w nich miód łagodzi skutki nadużycia alkoholu?

Dzięki swym detoksykacyjnym właściwościom każdy miód odtruwa i oczyszcza nasz organizm z używek. Pomagają w tym zawarte w miodzie cukry proste - glukoza dostarcza energii, a fruktoza, która trafia do wątroby, wspomaga metabolizm, dzięki czemu szybciej pozbywamy się z organizmu szkodliwych substancji. Fruktoza zatem wzmacnia funkcje obronne wątroby i odtruwa ją.

Zalecane jest również zjedzenie miodu zapobiegawczo, przed spożyciem alkoholu.

Pamiętajcie, że na zbliżający się czas, miód w każdej postaci będzie bardzo pomocny (łagodzi syndrom dnia następnego czyli po prostu jest dobry na kaca), a oprócz tego doda smaku potrawom, koktajlom i napojom wyskokowym.

bzzyk_sylwester_1_sm

bzzyk_sylwester_2_sm

 

 

 Copyright © 1997-2018 Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" sp. z o.o. (dawniej Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" Janusz Kasztelewicz)
Sądecki Bartnik na