Koncert Muzyki zaklętej w drewnie (relacja)

W ubiegłą sobotę w Parku Zarembów odbył się klimatyczny koncert kapeli Timingeriu w ramach koncertów "Muzyka zaklęta w drewnie" na szlaku Architektury Drewnianej, do którego należymy.

Melodie żydowskie, cygańskie i bałkańskie opanowały nasz park. Po występie kapeli przenieśliśmy się na łąkę przed barcią i skansenem, aby oglądnąć wzbijający się w niebo balon Małopolskiej organizacji Turystycznej.

Muzyka Zaklęta w Drewnie to cykl koncertów na Szlaku Architektury Drewnianej w Małopolsce, który jest propozycją na spędzenie letnich weekendów w ciekawy sposób.

Od 2007 roku Małopolska Organizacja Turystyczna zaprasza na koncerty pod wspólną nazwą Muzyka Zaklęta w Drewnie. Każdego roku przez 12 kolejnych tygodni, w 4 kościołach wpisanych na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Naturalnego UNESCO oraz wybranych obiektach na Szlaku Architektury Drewnianej odbywają się koncerty. Program wyjątkowo różnorodny, oprócz muzyki dawnej proponuje również współczesne brzmienia, a także daje możliwość obejrzenia widowisk tanecznych czy misteriów scenicznych.

mzwd_2021_1_sm

mzwd_2021_2_sm

mzwd_2021_3_sm

mzwd_2021_4_sm

mzwd_2021_5_sm

mzwd_2021_6_sm

mzwd_2021_7_sm

mzwd_2021_8_sm

Copyright © 1997-2021 Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" sp. z o.o. (dawniej Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" Janusz Kasztelewicz)
Sądecki Bartnik na