Cud miody w wersji XL

Mamy dla Was wspaniałe wieści! Wasze ulubione, jedyne w swoim rodzaju, najlepsze na świecie cud miody (a konkretnie malina i imbir & cytryna) nasze elfy rozlały do większych słoiczków.

Teraz możecie kupić:

  • cud miód i malinę oraz
  • cud miód - imbir & cytrynę

w większej gramaturze 1 kg!

Czyli teraz maleją szanse na zjedzenie naszych cud miodów prosto ze słoika w ciągu pół dnia
no chyba, że mamy tutaj aż takich fanów tych produktów

Cud miody powstały między innymi jako alternatywa do kremów śniadaniowych, jednak w swoim składzie nie posiadają żadnych dziwnych składników, substancji czy poprawiaczy smaku! A smakują obłędnie.

Cud miód i malina to kremowany miód wielokwiatowy z dodatkiem liofilizowanych malin i soku z limonki.

Nowa seria produktów cud miód i….. To pomysł stworzony z myślą o urozmaiconych zdrowych śniadaniach. Cud miód to idealny komponent do płatków, musli, smoothie, pieczywa, pankejków, naleśników, andrutów. Świetnie sprawdzi się również w deserach jako dodatek do ciast i lodów. Przysmak może być spożywany również bezpośrednio ze słoiczka.

Uwaga! Jest tak dobry, że trudno się powstrzymać przed zjedzeniem go w całości ze słoika:)

Idealny dla dzieci (małych i dużych), naturalny, z prostym składem, nie zawierający konserwantów.

Możliwe rozwarstwianie i zmiana barwy produktu jest procesem naturalnym i nie ma wpływu na właściwości miodu

cud_miod_duze_malina1_sm

Cud miód imbir & cytryna zawiera w swoim składzie naturalne kawałki imbiru oraz cytryny. Idealnie nadaje się do słodzenia herbaty, zimowo-jesiennych deserów czy wypieków...

Magiczną moc miodu w połączeniu z imbirem oraz cytryną znają wszyscy. Trio stosowane od wieków w medycynie ludowej wzmacnia organizm, pomaga w zachowaniu zdrowia i dobrego samopoczucia. W takim połączeniu CUD MIÓD IMBIR & CYTRYNA ma działanie rozgrzewające, antybakteryjne, przeciwwirusowe...

cud_miod_duze_cytryna1_sm

cud_miod_duze_1_sm

Copyright © 1997-2023 Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" sp. z o.o. (dawniej Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" Janusz Kasztelewicz)
Sądecki Bartnik na