,,Biesiada u Bartnika” może zostać wyjątkowym wydarzeniem turystycznym Małopolski!

Rozpoczęła się V edycja konkursu ,,Turystyczne skarby Małopolski” na najlepsze oferty i produkty turystyczne Województwa Małopolskiego 2023.

Ideą konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie ciekawych miejsc, atrakcji turystycznych i wydarzeń kulturalnych, które sprawiają że Małopolskę odwiedza mnóstwo turystów. ,,Biesiada u Bartnika” jako coroczna plenerowa impreza może zyskać miano wyjątkowego wydarzenia turystycznego Małopolski w kategorii:
Dzieje się – wyjątkowe wydarzenie turystyczne.

Cykliczne święto miodu, gromadzi tysiące miłośników pszczół. Podczas dwudniowej imprezy goście mogą wziąć udział w prelekcjach i spotkaniach pszczelarskich. Liczne atrakcje dla dzieci, pokazy oraz występy zespołów muzycznych co roku przyprawiają naszych gości w dobry nastrój.

Jeżeli uważasz, że ,,Biesiada u Bartnika” zasługuje na miano wyjątkowego wydarzenia turystycznego to możesz zagłosować na nie właśnie w tym konkursie!

Głosować można na stronie internetowej: www.konkurs.visitmalopolska.pl

Po oddaniu głosu należy go potwierdzić klikając w link przesłany na podany adres e-mail!

Głosowanie rozpoczyna się 28.08.2023 i potrwa do 10.09.2023 do godziny 23:59

Więcej informacji na: www.visitmalopolska.pl

konkurs_biesiada_sm

Konkurs organizowany jest przez Samorząd Województwa Małopolskiego we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną.

Copyright © 1997-2024 Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" sp. z o.o. (dawniej Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" Janusz Kasztelewicz)
Sądecki Bartnik na