Bee-complex ze złotym medalem Natura Food 2017

Jest nam bardzo miło poinformować, że 13 października nasz Bee-complex został nagrodzony podczas Targów Natura Food w Łodzi, złotym medalem w kategorii „Produkty naturalne polskie”.

bee_complex_dyplom_medal_1_sm

Nasz wyjątkowy miód z innymi pozyskiwanymi przez nas produktami pszczelimi (pyłek, pierzga, propolis i mleczko pszczele) walczył o medale i wyróżnienia w 6 kategoriach wraz z 65 innymi produktami zgłoszonymi w tym roku do konkursu. Kategorie te to: produkty ekologiczne polskie, produkty ekologiczne zagraniczne, produkty naturalne polskie, produkty naturalne zagraniczne, produkty tradycyjne.

Bee-complex to jedyny na rynku produkt, który w swoim składzie ma wymienione powyżej najważniejsze produkty pszczel, dzięki czemu produkt wykazuje zarówno walory odżywcze, jak i detoksykujące, bakteriobójcze, przeciwwirusowe, przeciwgrzybicze oraz regenerujące.

Najlepszy ekologiczny i tradycyjny produkt polski dodatkowo zostanie uhonorowany Pucharem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztofa Jurgiela.

bee_complex_dyplom_medal_sm

Więcej informacji o Bee-complex’ie: https://bartnik.pl/bee-complex-miod-z-produktami-pszczelimi/

Więcej informacji o wynikach konkursu: http://www.targi.lodz.pl/targi/316-x-miedzynarodowe-targi-zywnosci-ekologicznej-i-naturalnej-natura-food-vi-targi-ekologicznego-stylu-zycia-beeco/6252-wyniki-konkursu-o-zloty-medal-natura-food-2017-i-konkursie-o-zloty-medal-beeco-2017/

 bee_complex_dyplom_medal_3_sm

 

 

 

Copyright © 1997-2021 Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" sp. z o.o. (dawniej Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" Janusz Kasztelewicz)
Sądecki Bartnik na