Domy gościnne “U babci Marysi”

W miejscu pełnym pasji do pszczół oraz przyrody, pozytywnych emocji i przyjaznych ludzi. Powstały Pokoje Gościnne „U Babci Marysi”, które należą do nierozerwalnej części Gospodarstwa Pasiecznego „Sądecki Bartnik”.

Zaprojektowaliśmy je i wykonali z intencją stworzenia miejsca na wygodny i przytulny wypoczynek dla rodzin z dziećmi, grup oraz innych turystów. Chcemy aby nasi Goście mogli się cieszyć prawdziwą beztroską. Czerpiąc radość z bliskości natury i piękna otoczenia.

Domy Gościnne „Miodowy” i „Zielny ”urządziliśmy w stylu retro z oryginalnymi, odrestaurowanymi meblami. Każdy pokój jest inny, posiada swoją „duszę” i klimat. W nazwach pokoi znaleźć można miody odmianowe oraz rośliny miododajne. Znajduje się w nich 46 miejsc noclegowych, w pokojach 1-2-3-4-osobowych. Każdy ma osobną łazienkę z prysznicem, klimatyzację oraz dostęp do internetu. Jest wśród nich pokój przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

W obu budynkach znajdują się miejsca przeznaczone do wspólnego oglądania telewizji oraz do przygotowania ciepłych napojów. Na życzenie dzieci wypożyczamy gry i zabawki edukacyjne. Dzieci to nasi najmilsi goście, dlatego nasze domy są idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi, Teren jest obszerny na którym jest plac zabaw, muzeum pszczelarskie, miodowa szkoła, spichlerz, zagroda z licznymi zwierzętami, sklep „Miodowa Spiżarnia”, park Zarembów, ścieżka edukacyjna, altanki i miejsca relaksu. U nas dzieci mogą się swobodnie bawić na świeżym powietrzu, bo wiemy, że szczęśliwe dziecko, to zadowolony rodzic.

Lokalizacja i bliskość Kurortów takich jak Krynica-Muszyna-Piwniczna Zdrój oraz szlaki piesze i rowerowe Beskidu Niskiego czynią nas jeszcze bardziej atrakcyjnym miejscem, traktując je jako bazę wypadową.

Zapraszamy na krótki i długi wypoczynek, podczas którego postaramy się, abyście poczuli się jak w domu.

Domy Gościnne „U Babci Marysi”
Gospodarstwo Pasieczne „Sądecki Bartnik” sp. z o. o.
33-331 Stróże 235
tel.18 414 05 77 (78), 784 916 326
e-mail: bartnachata@bartnik.pl

domy_goscinne_2_smdomy_goscinne_3_sm
domy_goscinne_1_smdomy_goscinne_5_sm
domy_goscinne_6_smdomy_goscinne_7_sm
Copyright © 1997-2024 Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" sp. z o.o. (dawniej Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" Janusz Kasztelewicz)
Sądecki Bartnik na