XXVII Biesiada u Bartnika

Zbliża się XXVII Biesiada u Bartnika - 30 czerwca - 1 lipca 2018 Stróże

Tradycyjnie, na początku lipca spotykamy się w Stróżach na dorocznym, radosnym, pełnym atrakcji święcie producentów i konsumentów miodów.

Dla pszczelarzy jest ono okazją do wzięcia udziału w konferencji szkoleniowej, zaopatrzenia się w profesjonalny sprzęt pszczelarski, matki pszczele, węzę, literaturę fachową, a także do sprzedania w punkcie skupu pozyskanego w pasiekach wosku i propolisu.

biesiada_zap_2smbiesiada_zap_3smbiesiada_zap_4sm

Konsumentów zapraszamy do zakupu najlepszych miodów odmianowych, tradycyjnych miodów pitnych oraz kosmetyków wyprodukowanych na bazie miodu i produktów pszczelich. Dla najmłodszych nie zabraknie miodowych łakoci.

Punkty gastronomiczne oferować będą nie tylko gorące przekąski i napoje chłodzące, ale także specjały kuchni regionalnej.

Każdej Biesiadzie towarzyszą programy artystyczne prezentowane na scenie w uroczym Parku Zarembów. Można będzie obejrzeć występy zespołów ludowych, tancerzy, wokalistów, kabaretów.   Podczas wernisażu zaprezentujemy prace artystów wykonane w trakcie pleneru karykaturzystów i malarzy oraz podsumujemy konkurs fotograficzny pod tytułem „Pszczoła i jej otoczenie”.

biesiada_zap_5smbiesiada_zap_6smbiesiada_zap7_sm

Serdecznie zapraszamy, prosząc Państwa o przekazanie informacji o „Biesiadzie u Bartnika” i jej atrakcjach pszczelarzom, sympatykom pszczelarstwa, smakoszom miodów i konsumentom produktów pszczelich.

biesiada_zap_10smbiesiada_zap_8smbiesiada_zap_9sm

Szczegóły wydarzenia oraz program konferencji pszczelarskiej niebawem.

 

 

 

Copyright © 1997-2019 Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" sp. z o.o. (dawniej Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" Janusz Kasztelewicz)
Sądecki Bartnik na