Wyniki konkursu fotograficznego

Organizowany przez Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" konkurs „Pszczoła i jej otoczenie”, cieszył się ogromnym zainteresowaniem.  Od 26 kwietnia do 1 lipca otrzymaliśmy 88 prac (zestawów zdjęć). 
Nadesłane zdjęcia podkreśliły piękno polskich łąk i pasiek oraz udowodniły, że pszczoły (i pszczelarzy przy pracy) są wdzięcznymi istotami do obserwacji.

Jury zdecydowanie nie miało łatwego zadania.

Burzliwe obrady odbyły się dzisiaj w składzie: Wacław Bugno (artysta fotografik, fotograf niezależny - przewodniczący), Tomasz Kasprzyk (artysta, fotografik, Jasło), Jacek Kosiba (artysta, fotografik, Gorlice, autor wielu wystaw), Franciszek Palka (artysta, rzeźbiarz, Nowy Sącz), Olesia Shafar - sekretarz.

Spośród nadesłanych zgłoszeń, wybrano czterech laureatów oraz osiem wyróżnień.
Zwycięskie zdjęcia opublikowane zostały poniżej i będą prezentowane podczas 28.Biesiady u Bartnika.
Wręczenie nagród odbędzie się 7 lipca w Parku Zarembów na scenie po uroczystym otwarciu Biesiady.

Z ogromną przyjemnością publikujemy wyniki obrad z 03.07.2019 roku:

I nagroda - 1500 zł - Dorota Baranowska - za całość prac 
I nagroda - 1500 zł - Przemysław Cisowski - za całość prac
I nagroda - 1500 zł - Robert Kuczara - za całość prac
II nagroda - 500 zł - Stefan Kostecki - za całość prac

Dodatkowo przyznano równorzędne wyróżnienia
Krzysztof Kozerski
Aneta Adamczyk
Tomasz Okoniewski
Magdalena Lemaszewska
Szymon Kaczmarczyk
Anna Bojańczyk
Monika Marczakowska
Tadeusz Koniarz

Wszystkim uczestnikom - zarówno nagrodzonym jak i pozostałym, bardzo dziękujemy za piękne zdjęcia i zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie w kolejnej edycji.

Miejsce I - Dorota Baranowska

1miejsce_DorotaBaranowska1_sm1miejsce_DorotaBaranowska2_sm
1miejsce_DorotaBaranowska3_sm1miejsce_DorotaBaranowska4_sm
1miejsce_DorotaBaranowska5_sm

Miejsce I - Przemysław Cisowski

1miejsce_Przemyslaw-Cisowski1_sm1miejsce_Przemyslaw-Cisowski5_sm
1miejsce_Przemyslaw-Cisowski2_sm1miejsce_Przemyslaw-Cisowski3_sm
1miejsce_Przemyslaw-Cisowski4_sm 

Miejsce I - Robert Kuczara

1miejsce_RobertKuczara1_sm1miejsce_RobertKuczara2_sm
1miejsce_RobertKuczara3_sm 1miejsce_RobertKuczara4_sm
1miejsce_RobertKuczara5_sm

Miejsce II - Stefan Kostecki

2miejsce_stefanKostecki_sm

Wyróżnienia:

Aneta Adamczyk

Wyroznienie_AnetaAdamczyk1_smWyroznienie_AnetaAdamczyk2_sm

Anna Bojańczyk

Wyroznienie_Anna_Bojanczyk4_smWyroznienie_Anna-Bojanczyk_sm
Wyroznienie_Anna-Bojanczyk2_sm

Krzysztof Kozerski

Wyroznienie_KrzysztofKozerski1_smWyroznienie_KrzysztofKozerski4_sm
Wyroznienie_KrzysztofKozerski2_smWyroznienie_KrzysztofKozerski3_sm
Wyroznienie_KrzysztofKozerski5_sm 

Magdalena Lemaszewska

Wyroznienie_MagdalenaLemaszewska1_smWyroznienie_MagdalenaLemaszewska2_sm
Wyroznienie_MagdalenaLemaszewska3_sm1Wyroznienie_MagdalenaLemaszewska4_sm
Wyroznienie_MagdalenaLemaszewska5_sm

Monika Marczakowska

Wyroznienie_Monika-Marczakowska1_sm
Wyroznienie_Monika-Marczakowska2_smWyroznienie_Monika-Marczakowska3_sm
Wyroznienie_Monika-Marczakowska4_smWyroznienie_Monika-Marczakowska5_sm

Szymon Kaczmarczyk

Wyroznienie_SzymonKaczmarczyk1_smWyroznienie_SzymonKaczmarczyk2_sm
Wyroznienie_SzymonKaczmarczyk3_smWyroznienie_SzymonKaczmarczyk4_sm
Wyroznienie_SzymonKaczmarczyk5_sm

Tadeusz Koniarz

Wyroznienie_TadeuszKoniarz1_smWyroznienie_TadeuszKoniarz2_sm
Wyroznienie_TadeuszKoniarz3_sm

Tomasz Okoniewski

Wyroznienie_TomaszOkoniewski1_smWyroznienie_TomaszOkoniewski2_sm
Wyroznienie_TomaszOkoniewski3_smWyroznienie_TomaszOkoniewski4_sm
  

 

Copyright © 1997-2019 Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" sp. z o.o. (dawniej Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" Janusz Kasztelewicz)
Sądecki Bartnik na