Propolis – na zdrowie

W tym niespokojnym czasie pragniemy przypomnieć Wam o propolisie...

Propolis ma bardzo wiele właściwości - antybakteryjne, przeciwgrzybiczne, przeciwwirusowe, antyoksydacyjne.
Wspomaga walkę z infekcjami górnych i dolnych dróg oddechowych, działa korzystnie w leczeniu takich dolegliwościach jak: stany zapalne gardła, dziąseł i jamy ustnej, oparzenia, rany, owrzodzenia, schorzenia dermatologiczne ginekologiczne. Wrażliwe na jego działanie są oprócz takich bakterii jak m.in. gronkowce i paciorkowce też wirusy, między innymi grypy czy opryszczki.

Propolis i jego wszystkie naturalne moce zamknęliśmy w szklanej buteleczce z wygodną pipetą. Propolis jest naturalną substancją zbieraną przez pszczoły z roślin, jest substancją złożoną, zawierającą w swoim składzie ponad 300 zidentyfikowanych związków.

Pojemność: 30 i 50 ml, butelka szklana z pipetą (dobrze chroni propolis przed dostępem światła). Stworzyliśmy bezalkoholowy ekstrakt propolisu 10% oraz 30 %.

Dodatkowo prezentujemy zmikronizowany pyłek kwiatowy (dostępny również w sklepie on-line) - na dodanie sobie energii podczas tych burzliwych dni.

Spożywanie pyłku kwiatowego w postaci zmikronizowanej (rozdrobnione ziarna pyłku) zapewnia najbardziej optymalne wchłanianie do organizmu. Dlatego postanowiliśmy poddać procesowi rozdrabniania nasz polski pyłek, aby ułatwić jeszcze bardziej jego spożywanie, a tym samym wchłanianie do organizmu. Pyłek kwiatowy to prawdziwa bomba witaminowa! Zawiera (między innymi): białka, aminokwasy, węglowodany, fosfolipidy i sterole, kwasy nukleinowe, witaminy wszystkich grup, biopierwiastki, flawonoidy, enzymy, karotenoidy oraz fitohormony. Zmikronizowany pyłek kwiatowy jest łatwiejszy w użyciu, można go dodawać do koktajli, napojów, odżywek sportowych, deserów, sałatek, kanapek... możliwości jest tysiące. Wystarczy klika łyżek do ulubionych przekąsek i energia gwarantowana przez cały dzień!

propolis_1_sm

Copyright © 1997-2024 Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" sp. z o.o. (dawniej Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" Janusz Kasztelewicz)
Sądecki Bartnik na