Wydawnictwo “Sądecki Bartnik” – książki pszczelarskie

Lata osiemdziesiąte i dziewięćdziesiąte minionego wieku były bardzo ubogie w pozycje dotyczące szeroko rozumianego pszczelarstwa. Brakowało podręczników dla młodych adeptów pszczelarstwa, wznowień, pozycji dotyczących gospodarki pasiecznej, chorób pszczół czy hodowli matek pszczelich, o filmach nie wspominając. Również tematyka dotycząca miodu i pozostałych produktów pszczelich oraz ich zastosowania w żywieniu i lecznictwie wymagała uzupełnienia. Starsze wydania były w księgarniach nieosiągalne, a ich zdobycie graniczyło z cudem.

Chcąc zapełnić tę lukę, w roku 1996 powołaliśmy do życia Wydawnictwo "Sądecki Bartnik".

Dbając o zawartość merytoryczną naszych książek, albumów i broszur, podjęliśmy współpracę z naukowcami i fachowcami z dziedziny pszczelarstwa. Możemy więc zapewnić, że wszystkie nasze publikacje zawierają sprawdzoną wiedzę. Utworzyliśmy także własne studio filmowe, w którym produkujemy filmy szkoleniowe, dokumentalne - przybliżające historię i tradycje pszczelarstwa polskiego, poradnikowe oraz relacje z ważnych wydarzeń pszczelarskich, jak np. Międzynarodowe Kongresy Pszczelarzy ”APIMONDIA”.

Nasze publikacje przeznaczone są przede wszystkim dla zainteresowanych pszczelarstwem, ale wydając poradniki popularyzujemy także wiedzę na temat zastosowania produktów pszczelich w leczeniu wielu schorzeń. Ich autorami są lekarze-specjaliści o uznanym dorobku naukowym w dziedzinie apiterapii i wieloletnim doświadczeniu zawodowym. Staramy się więc, by nasza oferta wydawnicza była coraz bardziej atrakcyjna oraz dostępna i przystępna dla każdego, kto chce skorzystać z bogactwa przynoszonego człowiekowi przez pszczoły.

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową, co jest szczególnie korzystne dla Kół Pszczelarskich. Złożenie zamówienia zbiorowego wpływa na obniżenie ceny książek. W ofercie handlowej posiadamy także publikacje wydane przez inne wydawnictwa.

Zasady zamawiania książek i filmów:

  • zamówienia można składać w dowolnej formie: listownie, pocztą elektroniczną lub telefonicznie;
  • zamówienia realizowane są w kolejności zgłoszeń;
  • książki dostarczamy pocztą (przesyłką płatną za pobraniem);
  • przy zakupie powyżej 10 egzemplarzy udzielamy rabatu w wysokości 10% ceny;
  • w razie wyczerpania zapasów staramy się przygotowywać wznowienia (możliwa jest wówczas zmiana ceny);
  • wystawiamy rachunki i faktury VAT.
Zapraszamy Państwa do wyrażania opinii na temat naszego wydawnictwa. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi i sugestie dotyczące reprintów, wznowień lub tematów, które należy poruszyć w następnych publikacjach.

Takie są zasadnicze cele działalności Wydawnictwa ”Sądecki Bartnik” - upowszechnianie i popularyzacja wiedzy pszczelarskiej oraz szybka reakcja na potrzeby rynku czytelniczego.
Wszystkie pozycje z naszego wydawnictwa, jak również innych wydawnictw, są także dostępne w naszym sklepie internetowym.

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty!

Redakcja Wydawnictwa
"Sądecki Bartnik"
Copyright © 1997-2023 Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" sp. z o.o. (dawniej Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" Janusz Kasztelewicz)
Sądecki Bartnik na