Restauracja Bartna Chata

 

Zapraszamy do Restauracji "Bartna Chata”, mieszczącej się w centrum Gospodarstwa Pasiecznego "Sądecki Bartnik" w Stróżach. To szczególne miejsce, utrzymane w klimacie starodawnej karczmy, urzeka wszystkich naszych Gości.

Bogate menu restauracji tworzą potrawy przygotowane w zgodzie ze staropolską tradycją i z wielką starannością.
Gospodyni "Bartnej Chaty" serwuje nie tylko miodowe przysmaki, a nasi Klienci chwalą sobie nie tylko aromaty i smaki potraw, ale także bogactwo wyboru i przystępność cen. W miłej i przytulnej atmosferze można tu również degustować wyborne piwo miodowe, powstające na bazie naturalnego miodu oraz tradycyjne staropolskie miody pitne.

bartna_chata_330_1

bartna_chata_330_2

"Bartna Chata" szybko zdobyła renomę. Dzięki najwyższym umiejętnościom szefów kuchni, nawet najprostsze dania urzekają bogactwem smaku. Profesjonalna, szybka i miła obsługa kelnerska to kolejny filar, na którym "Bartna Chata" opiera swój niepowtarzalny wizerunek.

Nasza restauracja zapewnia każdemu Konsumentowi komfort na najwyższym poziomie! Jej urok i klimat cenią sobie organizatorzy kursów, szkoleń, sympozjów i zjazdów. bartna_restauracja_smStała się ważnym punktem na trasach kulinarnych wędrówek po Polsce, coraz częściej organizowanych -  także dla obcokrajowców - przez renomowane biura podróży. Z jej oferty coraz chętniej  i częściej korzystają organizatorzy najróżniejszych imprez okolicznościowych. Niepowtarzalna atmosfera przyciąga tu także organizatorów przyjęć weselnych.

"Bartna Chata" dysponuje dwiema obszernymi salami: jadalną (z unikatowym piecem kaflowym) i taneczną (pełniącą także funkcję konferencyjną) oraz miejscami konsumpcyjnymi na antresoli.
Zbudowana od podstaw w zgodzie z dawnymi zasadami sztuki murarskiej, ciesielskiej i zduńskiej charakteryzuje się doskonałą akustyką i przestrzennością. Detale wystroju wnętrza, a także specjalne oświetlenie, nawiązując do wielowiekowych tradycji polskiego pszczelarstwa, podkreślają specyfikę i oryginalność lokalu. Z jej okien, o każdej porze roku, rozciągają się malownicze widoki na pobliski park ze stawem, plac zabaw dla dzieci i zwierzyniec.

Do dyspozycji naszych Gości pozostają dwa kameralne obiekty hotelowe, położone w sąsiedztwie restauracji.


Restauracja "Bartna Chata" serdecznie zaprasza Państwa i poleca organizację:bartna_chata_165_1

- kursów, szkoleń, konferencji i sympozjów;
- zjazdów rodzinnych i szkolnych;
- bankietów, balów i rautów;
- przyjęć weselnych;
- przyjęć z okazji chrztów i komunii;
- innych imprez okolicznościowych (Andrzejki, studniówka, komers, Dzień Nauczyciela, itp.).

Restauracja „Bartna Chata” dysponuje salą idealnie nadającą się na przeprowadzanie konferencji, sympozjów oraz warsztatów o różnorodnej tematyce. Pomieszczenie cechuje doskonała akustyka i oświetlenie oraz przestrzenność, które są nieodzownym elementem tego typu imprez.

 

zwiedzanie_muzeum_2023_sm

Copyright © 1997-2024 Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" sp. z o.o. (dawniej Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" Janusz Kasztelewicz)
Sądecki Bartnik na