Miodosmaczek na Dzień Dziecka

Specjalnie z okazji Dnia Dziecka obniżyliśmy cenę naszego Miodosmaczka!

Jeśli Wasze dzieci przepadają za smakiem kremów orzechowych, a Wy nie chcecie ich kupować ze względu na ich skład – mamy dla Was rozwiązanie – MIODOSMACZEK.

Do miodu wielokwiatowego dodaliśmy karob i szczyptę cynamonu. I tak powstał „Miodosmaczek”.

Karob (drzewo karobowe) – to jedna z najstarszych roślin świata, zwana również chlebkiem świętojańskim. Posiada szereg wartości odżywczych, a w dodatku smakuje jak kakao i może być używana jako jego zamiennik. Jest o 1/3 mniej kaloryczna od czekolady i posiada 3 razy więcej wapnia! Strąki drzewa karobowego są naturalnie słodkie, dlatego karob ma delikatny, słodki, karmelowy smak. A ponadto poprawia trawienie, sprzyja obniżeniu poziomu „złego” cholesterolu i jest źródłem witamin i składników mineralnych takich jak wapń i potas.

Roślina ta zawiera również substancje czynne, które pomagają w leczeniu problemów wywołanych przez alergie, dlatego naszym „Miodosmaczkiem” mogą cieszyć się również kubki smakowe alergików. Miód wielokwiatowy, którego w prostym składzie „Miodosmaczka” jest ponad 90 %, polecany jest również w profilaktyce antyalergicznej, ze względu na pyłki, które działają jak antygeny. Dlatego zbilansowane połączenie tych dwóch produktów, które zostały muśnięte szczyptą cynamonu, to idealna kompozycja smakowa dla dzieci i młodzieży, również alergików, a także dla dorosłych łasuchów. Może być wykorzystywany do kanapek i pysznych deserów.

Wszystko zamknięte w wygodnym słoiczku z mrugającą do nas zachęcająco pszczółką.

Promocja potrwa do 3 czerwca.

miodosmaczek_p

Copyright © 1997-2018 Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" sp. z o.o. (dawniej Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" Janusz Kasztelewicz)
Sądecki Bartnik na