Mamy przyjemność zaprezentować naszą pyszną nowość!

Honey mood to kolekcja słodyczy wypełniona po brzegi cudownymi smakami owoców, przypraw i produktów pszczelich, które w połączeniu z czekoladą i pyłkiem kwiatowym tworzą idealne pszczele łakocie.

To idealny balans pomiędzy pyszną, zwariowaną przyjemnością, a codzienną potrzebą wartości odżywczych.

To najlepsze, co może nas spotkać z rana lub wieczorem. Lub w południe i po południu. W trasie i w domu, w biurze i na home office- wszystko zależy od tego, jakimi łakomczuszkami jesteśmy.

Każda jednostka z kolekcji Honey mood to uniwersalny poprawiacz nastroju i numero uno prezentowe:)

Imbir w czekoladzie deserowej z pyłkiem kwiatowym
Imbir to jeden z pierwszych "korzeni wschodu", doceniany za smak i właściwości wzmacniające oraz rozgrzewające organizm. Ekologiczna uprawa zapewnia naturalnie ostry smak, który został przełamany procesem kandyzowania oraz dodatkiem wytrawnej czekolady deserowej z posypką z pyłku kwiatowego.

Jabłko w czekoladzie deserowej z pyłkiem kwiatowym
Polskie jabłka w deserowej czekoladzie z pyłkiem kwiatowym to prawdziwa rozkosz dla podniebienia, to wspaniała struktura czekoladki i delikatny smak owocu, to także idealny sposób, by cieszyć się smakiem tych przepysznych owoców przez cały rok.

Ziarna kawy w czekoladzie deserowej z pyłkiem kwiatowym
Posypane zostały pyłkiem kwiatowym. Przyjemnie chrupiąc dodają energii i smakują wyśmienicie w każdej sytuacji. Uwaga! Produkt zawiera podwójną porcję energii w postaci kawy i pyłku kwiatowego – dobrze wykorzystaj tę energię :)

Żurawina w czekoladzie deserowej z pyłkiem kwiatowym
Łagodnie kwaskowata i wytrawna suszona żurawina stanowi harmonijne połączenie z deserową czekoladą. Ten klasyczny przysmak pochodzący z Ameryki Północnej ma wielu wiernych wielbicieli i warto się nim delektować nie tylko ze względów smakowych, ale i zdrowotnych. W dodatku posypana została pyłkiem kwiatowym – czego chcieć więcej?

Pierzga pszczela w czekoladzie deserowej
Łagodnie kwaskowata pierzga i słodka czekolada deserowa to połączenie marzeń dla podniebień. Pierzga to źródło witalności z bagażem witamin i składników mineralnych. Czekolada to powszechny poprawiacz humoru i guru dla łakomczuszków. Czy można stworzyć lepszą parę?

Pierzga pszczela w czekoladzie deserowej z kakao
Łagodnie kwaskowata pierzga i słodka czekolada deserowa to połączenie marzeń dla podniebień. Pierzga to źródło witalności z bagażem witamin i składników mineralnych. Czekolada to powszechny poprawiacz humoru i guru dla łakomczuszków. Czy można stworzyć lepszą parę? Można… obsypać tę parę kakao i stworzyć trio ze snów:)

mood_1sm mood_2sm mood_3sm

Copyright © 1997-2024 Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" sp. z o.o. (dawniej Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" Janusz Kasztelewicz)
Sądecki Bartnik na