Kurdesz nad kurdeszami – wyjątkowy napój bezalkoholowy

Ta wiadomość ucieszy wszystkich, gdyż każdy, bez wyjątku może wypić czarkę tego aromatycznego trunku, bez względu na wiek czy profesję. Ten bezalkoholowy, miodowo-korzenny napój rozgrzeje nas, pobudzi i postawi na nogi.

Kurdesz należy pić na gorąco, najlepiej podając go w kurdeszówce - specjalnym naczyniu ceramicznym złożonym z czarki, która wspiera się na podstawce. Na podstawce umieszcza się kostkę paliwa turystycznego lub świeczkę podgrzewacz, które zapalone podgrzeją napój.

W naszej Miodowej Spiżarni, w Stróżach czeka na Was nowy wspaniały zestaw prezentowy. Wprost stworzony dla wszystkich Babci i Dziadków! Takiego zestawu nie znajdziecie nigdzie, tylko u nas! Wyjątkowy i oryginalny prezent, zapakowany w drewnianą, pięknie zdobioną skrzynię zawierającą napój Kurdesz oraz specjalne naczynia do picia tego wybornego trunku zwane "kurdeszówkami".

Płonące kamionki z aromatycznym napojem świetnie sprawdzą się podczas bezalkoholowych uroczystości rodzinnych. Idealny na tę porę roku, a przed nami jeszcze dużo okazji do świętowania i wręczania prezentów naszym najbliższym. Jeśli chcesz podkręcić jego walory smakowe dodaj miodu pitnego z oferty naszego sklepiku stacjonarnego. kurdesz

 

Chińczyk herbatę celebruje,
Francuz winem się cieszy,
Niemiec piwem się delektuje,
Polak kurdeszem częstuje.
/Henryka Makowicz/

 

 

 

 

Copyright © 1997-2021 Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" sp. z o.o. (dawniej Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" Janusz Kasztelewicz)
Sądecki Bartnik na