Cud miód imbir & cytryna

Kochani, przedstawiamy Wam naszą kolejną nowość, która idealnie sprawdzi się na długie jesienne oraz zimowe wieczory! Seria limitowana przeciwdziała przeziębieniu oraz przyjemnie rozgrzewa organizm.

Magiczną moc miodu w połączeniu z imbirem oraz cytryną znają wszyscy. Trio stosowane od wieków w medycynie ludowej wzmacnia organizm, pomaga w zachowaniu zdrowia i dobrego samopoczucia. W takim połączeniu CUD MIÓD-IMBIR & CYTRYNA ma działanie rozgrzewające, antybakteryjne, przeciwwirusowe....

Teraz wystarczy sięgnąć po słoiczek naszego „cud miodu” w wersji limitowanej i cieszyć się nie tylko wspaniałym smakiem, ale również czerpać garściami to co najcenniejsze. Ale uwaga! Zdrowie zamknięte w słoiczku uzależnia :)

Seria limitowana „Cud miód imbir & cytryna" zawiera w swoim składzie naturalne kawałki imbiru oraz cytryny.  Idealnie nadaje się do słodzenia herbaty, zimowo-jesiennych deserów, wypieków... prosty skład ze starannie dobranymi dodatkami niejednokrotnie zawróci Wam w głowie. 

cud_miod_imbir_cytryna_2smcud_miod_imbir_cytryna_3smcud_miod_imbir_cytryna_1sm

Copyright © 1997-2021 Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" sp. z o.o. (dawniej Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" Janusz Kasztelewicz)
Sądecki Bartnik na