Cud i miód!

Przedstawiamy Wam owoc naszej pracy - słowo "owoc" użyte zostało nie bez kozery, ponieważ stworzyliśmy miody z owocami i ziołami!

Wybraliśmy dla Was 3 smaki:cudmiod_all_sm

  • Cud miód i malina- to kremowany miód wielokwiatowy z dodatkiem liofilizowanych malin i soku z limonki.
  • Cud miód i mango - to kremowany miód wielokwiatowy z dodatkiem liofilizowanych owoców mango.
  • Cud miód i pokrzywa - to kremowany miód wielokwiatowy z dodatkiem liofilizowanych pokrzyw, szpinaku i soku z limonki.

Powstały między innymi jako alternatywa do kremów śniadaniowych, jednak w swoim składzie nie posiadają żadnych dziwnych składników, substancji czy poprawiaczy smaku! A smakują obłędnie.

Nowa seria produktów cud miód i….. To pomysł stworzony z myślą o urozmaiconych zdrowych śniadaniach. Cud miód to idealny komponent do płatków, musli, smoothie, pieczywa, pankejków, naleśników, andrutów. Świetnie sprawdzi się również w deserach jako dodatek do ciast i lodów. Przysmak może być spożywany również bezpośrednio ze słoiczka.

Cud miód zastąpi Wam wszelki dżem oraz słodkie niezdrowe przekąski. Osłodzi każdą chwile!

Uwaga! Jest tak dobry, że trudno się powstrzymać przed zjedzeniem go w całości ze słoika:)

Idealny dla dzieci (małych i dużych), naturalny, z prostym składem, nie zawierający konserwantów.

Już dostępne w naszym sklepie online i Miodowej Spiżarni!

cudmiod_malina2_smcudmiod_mango2_smcudmiod_pokrzywa2_sm
   

Dla ciekawskich ... czym są liofilizaty? :)

Liofilizaty to produkty powstałe poprzez sublimacyjne usunięcie wody z zamrożonego materiału. Suszenie sublimacyjne przeprowadza się pod zmniejszonym ciśnieniem, co pozytywnie wpływa na wysoką jakość produktów. Owoce, warzywa itp. nie tracą wartości odżywczych, barwy oraz smaku. Zachowane są cenne witaminy, polifenole, aminokwasy oraz inne drogocenne dodatki.

Skąd pomysł na liofilizaty ?

Żywność liofilizowana jest bardzo popularna wśród astronautów ! Jej początki sięgają lat 50 XX wieku. Była przeznaczona dla wojska oraz astronautów NASA. W dzisiejszych czasach możemy zaobserwować ją na każdym kroku : kawa rozpuszczalna, zdrowe posiłki liofilizowane, a w Sądeckim Bartniku - CUD MIÓD Z DODATKAMI.

Poznaj ich właściwości.

Trochę o naszych pionierskich dodatkach , które nie został użyte przez przypadek. Według licznych danych są bardzo cenne i wato je jeść! My połączyliśmy je w 3 produkty!

Malina - źródło wielu witamin, kwasów organicznych , związków mineralnych. Każdy z nas stosuje słynny sok z malin domowej roboty na przeziębienia oraz wzmocnienie organizmu.

Pokrzywa- od lat znana jest jako pomoc przy uzyskaniu pięknych włosów oraz paznokci, zawiera liczne witaminy, minerały. Jej spożywanie jest zalecane przy problemach skórnych z układem trawiennym oraz odpornościowym.

Mango - egzotyczny owoc zawierający sporą dawkę potasu oraz witamin, a także błonnika!

Szpinak - jeden z najzdrowszych warzyw, posiada dużo przeciwutleniaczy, witamin oraz cennych soli mineralnych. Nie tylko zdrowo wygląda, ale również tak smakuje!

Sok limonkowy - skoncentrowana dawka przeciwutleniaczy, witamin, minerałów. Działa odkwaszająco na organizm.

   
cud_miod_r3_smcud_miod_r2_smcud_miod_r1_sm
Copyright © 1997-2020 Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" sp. z o.o. (dawniej Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" Janusz Kasztelewicz)
Sądecki Bartnik na