Agroliga 2014 rozstrzygnięta!

Gala AgroLigi 2014 odbyła się we czwartek 18 czerwca w ogrodach Pałacu Prezydenckiego.

10_smPodczas gali nagrodzono i wyróżniono 16 rolników oraz 17 firm, wśród których znalazło się Gospodarstwo pasieczne Sądecki Bartnik. Nagrodę I Wicemistrza Krajowego AgroLigii 2014 w kategorii firmy odebrali z rąk Prezydenta Bronisława Komorowskiego właściciele przedsiębiorstwa Janusz i Anna Kasztelewiczowie.

Podczas wydarzenia Prezydent powiedział, że nagrody AgroLigi to forma docenienia dokonań całego środowiska producentów i przetwórców rolno-spożywczych, jak i całego wysiłku szeroko pojętej polskiej wsi. To nie tylko cieszy, ale i buduje nadzieję na przyszłość, iż zdołamy wspólnym wysiłkiem utrzymać ofensywę polskiej żywności .

Obecny na uroczystości Marek Sawicki, minister rolnictwa i rozwoju wsi zwrócił uwagę, że nagrodzeni w AgroLidze rolnicy i firmy to elita nie tylko polskiego przetwórstwa i rolnictwa, ale także światowego.

Celem konkursu AgroLiga jest promocja rolników oraz firm produkujących wyroby wysokiej jakości. Konkurs organizowany jest na szczeblu wojewódzkim przez Wojewódzkie Ośrodki Doradztwa Rolniczego, zaś na szczeblu krajowym - przez Redakcję Audycji Rolnych Programu 1 TVP we współpracy ze Stowarzyszeniem AgroBiznesKlub.

13_sm 11_sm 12_sm

Na filmie  poniżej można obejrzeć pełną relację z gali. Wręczenie nagrody dla „Sądeckiego Bartnika” zaczyna się w 18:12 min filmu. 

01_sm 04_sm
05_sm 06_sm
07_sm 08_sm
09_sm 02_sm
Copyright © 1997-2021 Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" sp. z o.o. (dawniej Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" Janusz Kasztelewicz)
Sądecki Bartnik na