Propolis w miodzie forte

Naturalny antybiotyk XXI wieku, bogaty skład (m.in. witaminy, makro i mikroelementy) naturalny produkt ceniony już w starożytności... o czym mowa? Oczywiście o propolisie!

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Propolis Forte czyli miód i jeszcze więcej ekstraktu z propolisu niż dotychczas!
https://sklep.bartnik.pl/.../1546-miod-z-propolisem-forte   

Powracające infekcje, słaba odporność?

W propolisie znajduje się mnóstwo substancji niszczących bakterie i grzyby, dlatego też nazywa się go „naturalnym antybiotykiem”. Propolis to mieszanina substancji żywicznych, zbieranych przez pszczoły z pąków drzew i krzewów, z wydzieliną pszczelich hormonów. Powstały w ten sposób kit pszczeli, pszczoły wykorzystują m.in. do wypełniania szczelin w ulu chroniąc je choćby przed bakteriami, grzybami, wirusami czy pierwotniakami.

Do tej pory w propolisie udało się naukowcom zidentyfikować ponad 300 składników.
Do najważniejszych należą: bioflawonoidy, hydroksykwasy, estry aromatyczne, olejki eteryczne, terpeny, substancje lipidowe, witaminy, enzymy, wolne aminokwasy, biopierwiastki.

Dawkowanie:
1 łyżeczka (15 g) rano przed posiłkiem i 1-2 łyżeczki wieczorem. Zalecamy przerwę (ok. 1 miesiąc) pomiędzy dwumiesięcznymi kuracjami.

Zalecane środki ostrożności:
Nie stosować u osób uczulonych na produkty pszczele.

propolis_forte_sm

Copyright © 1997-2024 Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" sp. z o.o. (dawniej Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" Janusz Kasztelewicz)
Sądecki Bartnik na