11 Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych „U-rodziny”

u_rodziny_baner_sm

Czy wiedzieliście, że w Europie ponad 60 % wszystkich przedsiębiorstw stanowią firmy rodzinne? A w Polsce aż 90%? Czy wiecie, że takie marki jak: Lego, Porsche, Walmart, Mars, Samsung i wiele innych, założyły i prowadzą rodziny? Sądecki Bartnik jest również firmą rodzinną.

Jeśli chcielibyście się dowiedzieć więcej, poznać wspaniałych i mądrych ludzi, uczyć się z ich doświadczeń, zainspirować siebie, swoich bliskich i swoje przedsiębiorstwa, to z radością zapraszamy Was do udziału w 11 ogólnopolskim zjeździe firm rodzinnych "U-rodziny", który odbędzie się w dn. 11-14 października 2018 w Katowicach.

Jest to wyjątkowe wydarzenie, które służy integracji, wymianie doświadczeń i planowaniu wspólnych przedsięwzięć przez firmy rodzinne. Hasło przewodnie Zjazdu – Aspiracje i Możliwości, nawiązuje do głównego pytania, na które spróbujemy odpowiedzieć podczas wydarzenia – „Czy polskie firmy rodzinne mogą odgrywać ważną rolę w europejskiej i światowej gospodarce?”. Podczas U-RODZIN 2018 swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się wybitni przedsiębiorcy i eksperci, m.in.: Krzysztof Domarecki (Selena FM S.A.), Zuzanna Skalska (analityk trendów w biznesie), dr Adam Mokrysz (Mokate S.A.), Tomasz Domogała (TDJ S.A.), Jan Kolański (Colian Holding S.A.), dr Stanisław Han (Hasco-Lek S.A.), Ryszard Florek (FAKRO Sp. z o.o.), dr. Oskar Zięta (Zieta Prozessdesign Sp. z o.o.) i wielu innych.

11. U-RODZINY to nie tylko konferencja merytoryczna, ale też ogólnopolskie święto biznesu rodzinnego oraz wyjątkowa okazja do integracji i networkingu. Na uczestników wydarzenia czeka również uroczysty Bal Firm Rodzinnych w Międzynarodowym Centrum Kongresowym oraz wieczór artystyczny w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH PRZEDSIĘBIORCÓW, DLA KTÓRYCH ROZWÓJ POLSKICH FIRM RODZINNYCH JEST WAŻNY!

Więcej informacji oraz rejestracja na: www.u-rodziny.pl

Copyright © 1997-2019 Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" sp. z o.o. (dawniej Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" Janusz Kasztelewicz)
Sądecki Bartnik na