Nowy kalendarz wydarzeń

W tym roku, jak i w poprzednim przygotowaliśmy dla Was kalendarz z różnymi wydarzeniami. Stworzony z myślą o tych, którzy chcą pokazać swoim dzieciom miejsce kreatywne, w którym poznają życie pszczół, odkryją coś nowego poprzez swoje zmysły. Dla najmłodszych, by ich uczyć prac manualnych, grupowych, by przyzwyczajać ich w dobie internetu do spędzania czasu z najbliższymi. Dla tych, którzy chcą spędzać z nami jeszcze więcej czasu i dowiadywać się mnóstwo nowych ciekawych informacji. Stworzyliśmy go z myślą o każdym, z misją jeszcze większego uświadamiania społeczności o wielkim znaczeniu pszczoły w naszym życiu. By pokazać Wam, że to co naturalne to najlepsze.

Najbliższe wydarzenie to „Wielkanoc w Bartniku”. Spotkamy się przy wspólnym stole, pełnym świątecznych przysmaków. Będziemy uczyć Was, jak stworzyć dekoracje świąteczne w naturalny prosty sposób. Kolejnym spotkaniem, na które Was zapraszamy to Dzień Dziecka „Pszczółka i spółka”- głowa mała co tu się nie będzie działo w ten dzień. Zabawy, atrakcje i wiele innych. Poznacie rodzaje miodu poprzez zmysły smaku, węchu i zapachu. To będzie doznanie.
XXVI Biesiada u Bartnika póki co owiana jest wielką tajemnicą - ale uwierzcie nam: będzie się działo. Kultowe wydarzenie „Miodobranie nocą”. Musicie to zobaczyć. Zapraszamy Was serdecznie. Pierwsze oprowadzimy Was w cieniu nocy po muzeum i skansenie opowiadając o tajnikach życia pszczół. A następnie weźmiemy się do pracy- wspólnie wirując miód. Nie zapomnijcie wziąć ze sobą słoik- oczywiście pusty. Napełnimy go smacznym zdrowiem. Ci co „zaśpią” na to wydarzenie, mają szansę spotkać się z nami w drugim terminie. Prosimy o wcześniejsze naładowanie baterii - nie będzie czasu ziewać.

Dzień eksperymentów to zupełna nowość - to pszczele odkrycia; nie łudźcie się, że to tylko czas dla dzieci, zapraszamy też starszych.
Czas nam mija nie ubłagalnie... Wspomnicie te słowa wybierając się w grudniu na „Przed świątecznie u Bartnika”. Warsztaty robienia świec woskowych, pieczenie pierników, wspólne spotkanie przed świętami i degustowanie samych smakołyków. To wszystko Was czeka, można powiedzieć już w grudniu.

W jednym zdaniu: spotkajmy się, odkrywajmy, zadziwiajmy, uczmy się, śmiejmy się, odpoczywajmy razem... Do zobaczenia!

kalendarz_2017_sm

Copyright © 1997-2018 Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" sp. z o.o. (dawniej Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" Janusz Kasztelewicz)
Sądecki Bartnik na