Miodosmaczek wśród 20 najlepszych produktów 2017!

Nasz Miodosmaczek został laureatem plebiscytu "Certyfikat Dobry Produkt 2017". Oznacza to, że został wybrany jako 1 z 20 najlepszych artykułów żywnościowych w roku 2017! Zostaliśmy wyróżnieni przez jury oraz redakcje serwisów portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl i Polską Organizację Handlu i Dystrybucji. Certyfikat zostanie nam wręczony 6 listopada 2017 w Warszawie podczas uroczystej gali, zorganizowanej z okazji X Forum Rynku Spożywczego i Handlu.

Miodosmaczek jest już laureatem plebiscytu wybranym przez jury, natomiast może jeszcze zdobyć Wasze głosy - głosy Internautów. Do 27.10 trwa głosowanie, w którym Miodosmaczek może zostać nagrodzony dodatkowym certyfikatem "Certyfikat Dobry Produkt - wybór internautów"

Pod tym linkiem http://www.portalspozywczy.pl/dobryprodukt/ znajduje się lista laureatów.

Miodosmaczek znajduje się w 2 linijce – 3 od lewej. Wystarczy zaznaczyć przy nim kwadratowe pole, wpisać maila i zagłosować. Na podanego maila przychodzi potwierdzenie z linkiem, któy należy kliknąć, aby zakończyć głosowanie. Z jednego maila zagłosować tylko raz.

Miodosmaczek to KREMowany miód z karobem i cynamonem.

Więcej informacji o Miodosmaczku znajduje się pod linkiem oraz na naszym facebooku.

Zapraszamy do głosowania.

miodosmaczek_glosowanie

Copyright © 1997-2017 Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" sp. z o.o. (dawniej Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" Janusz Kasztelewicz)
Sądecki Bartnik na