Kontakt

Gospodarstwo Pasieczne
"Sądecki Bartnik" sp. z o.o.
33-331 Stróże 235
woj. małopolskie
 

NIP: 7343533509
REGON: 362203984
KRS: 0000570414

chr2

 

Dział Obsługi Klienta
tel. (018) 445 18 82,  414 05 50,  414 05 58
fax. (018) 445 18 72, 414 05 69
e-mail: zamowienia@bartnik.pl

Dział Handlowy / Marketingowy
tel. (018) 414 05 59,  414 05 54,  414 05 55
fax. (018) 445 18 72
e-mail: bartnik@bartnik.pl

Dział Eksportu
tel. (018) 414 05 53
e-mail: export@bartnik.pl

Laboratorium
tel. (018) 414 05 85
e-mail: laboratorium@bartnik.pl

Pasieka Hodowlana
tel. (018) 414 05 72,  414 05 73
e-mail: hodowla@bartnik.pl

Dział Jakości
tel. (018) 414 05 53,  414 05 59

Księgowość
tel. (018) 414 05 60,   414 05 61,  414 05 62
fax. (018) 414 05 65

Muzeum
tel. (018) 414 05 79
e-mail: muzeum@bartnik.pl

Restauracja "Bartna Chata"
tel. (018) 414 05 78

Dom gościnny "U babci Marysi"
tel. (018) 445 18 82, 414 05 77

 

Lokalizacja:


mapa_bartnik_1

 

chr2

Regionalny kierownik sprzedaży:
woj.: dolnośląskie, lubelskie, małopolskie, opolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie

Krzysztof Jędrzejowski
+48 606 807 371
jedrzejowski@bartnik.pl

dolnośląskie:
Przedstawiciel handlowy:
Anna Karsznia
+48 662 137 812
karsznia@bartnik.pl
małopolskie:
Przedstawiciel handlowy:
Paweł Demaj
demaj@bartnik.pl
+48 662 137 811
podkarpackie:
Przedstawiciel handlowy:
Andrzej Kruczkiewicz
kruczkiewicz@bartnik.pl
+48 662 137 813
śląskie:
Przedstawiciel handlowy:
Beata Rożankowska
rozankowska@bartnik.pl
+48 666 097 232
Regionalny kierownik sprzedaży:
woj.: kujawsko-pomorskie, łódzkie, mazowieckie, pomorskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie

Czesław Pałyga
+48 666 097 232
palyga@bartnik.pl

kujawsko - pomorskie
Przedstawiciel handlowy:
Konrad Bieżuński
biezunski@bartnik.pl
+48 666 097 232

łodzkie:
Przedstawiciel handlowy:
Marcin Bereska
bereska@bartnik.pl
+48 662 137 814

mazowieckie:
Przedstawiciel handlowy:
Anna Górska
+48 502 374 646
gorska@bartnik.pl
pomorskie:
Przedstawiciel handlowy:
Dorota Zera
+48 600 018 049
zera@bartnik.pl
wielkopolskie:
Przedstawiciel handlowy:
Michał Gawroński
gawroński@bartnik.pl
+48 662 137 815
 
Regionalny kierownik sprzedaży:
woj.: lubuskie, zachodnio-pomorskie:

Kierownik regionalny - Mariusz Tenerowicz
tenerowicz@bartnik.pl
+ 48 509 512 833

 

Copyright © 1997-2017 Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" sp. z o.o. (dawniej Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" Janusz Kasztelewicz)
Sądecki Bartnik na