Wesele u Sądeckiego Bartnika

Oferta Sądeckiego Bartnika i nie tylko.

Re: Wesele u Sądeckiego Bartnika

Postautor: ulik » 03 gru 2011, 20:00

Nie wiem jak z Andrzejkami, ale bal sylwestrowy na pewno się odbędzie w Sądeckim Bartniku, już widziałem reklamę na fb ;)
ulik

Postautor: Carina » 05 gru 2011, 22:28

oj będzie się działo, będzie... :D
Carina

Postautor: H-Anka » 12 kwie 2012, 21:12

A ja słyszałam jedną fajną rzecz o Bartnej Chacie: podobno właścicielka prowadzi archiwum swoich klientów i zapisuje takie rzeczy jak menu i rozmieszczenie gości, więc jak się do nich wraca to pamiętaja Twoje preferencje:)
H-Anka

Postautor: fIoLkA » 17 kwie 2012, 18:25

Super sprawa! Dobrze wiedzieć, dzięki ;)
fIoLkA

Postautor: Kamika » 25 cze 2012, 13:20

No tak, ale w samych Stróżach i okolicy jest spora konkurencja jeżeli chodzi o lokale na imprezy okolicznościowe i Bartna Chata wychodzi dość drogo w porównaniu. Przynajmniej tak słyszałam.
Kamika

Postautor: H-Anka » 11 lip 2012, 20:45

I tak wolałabym Bartnika, chociażby ze względu na lokalizację.
H-Anka

Postautor: Asia41 » 23 sie 2012, 19:29

no, bo u Bartnika jest mini zoo :D
Asia41

Postautor: Carina » 23 wrz 2012, 15:36

Sama lokalizacja to nie wszystko, musi być jeszcze do tego odpowiednia atmosfera. A z tego co słyszałam do tej pory Bartna Chata ją ma, chociaż rzeczą oczywistą jest, że wszystko to tak naprawdę kwesta gustu, o!
Carina

Postautor: Olka » 17 lis 2012, 21:42

Byłam tam na weselu, chrzcinach i takiej bez-okazyjnej imprezie. Za każdym razem wracałam równie zadowolona. Wesele - klasa: elegancko, czyściutko, rewelacyjna obsługa... taka dyskretna ale zawsze pod ręką, otoczenie... masakra. Dzieci bawiły się cały czas na terenie Bartnika, w nocy orkiestra wyszła do gości na zewnątrz i wspólnie śpiewaliśmy pod gwiazdami. Jedzenie bardzo smaczne i niebanalne... nawet zwykle dania są podane w niezwyklej formie alb z zaskakującymi dodatkami. Wiem, że nie tylko mi się podobało :) Teraz chrzciny: aaaaa... goście robili sobie zdjęcia jak tylko weszli. Przyjechaliśmy z kościola a na środku sali stała pościelona w idealnie wyprasowaną, bielusieńką pościel... kołyska! Każdy z gości dostał zapakowany pierniczek z imieniem dziecka. Jedzenie jak poprzednio: pyszne! Co do cen nie wiem dokładnie ale organizatorzy uważają, że dużo ich to nie wyszło a wspomnienia wspaniale. Zresztą uważam, że nawet gdyby wychodziło kilka złotych na gościu drożej to naprawdę warto!
Olka

Postautor: H-Anka » 22 lis 2012, 15:04

Byłam tam ostatnio na weselu u bliskiej osoby. Było naprawdę super! Dużo miejsca do tańczenia, pyszne jedzonko, nieziemski klimat (szwedzki stół przygotowany na starej kaflowej kuchni). Nigdy na stole nie zalegały brudne naczynia, zawsze były napoje w odpowiedniej ilości i czyste szkło. Wiem, że przy przygotowaniach Pani z Bartnej dużo im pomagała, podpowiadała jak lepiej i w ogóle. Państwo młodzi byli nie mniej zachwyceni jak goście.
H-Anka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Turystyka