Wesele u Sądeckiego Bartnika

Oferta Sądeckiego Bartnika i nie tylko.

Re: Wesele u Sądeckiego Bartnika

Postautor: Kamika » 23 kwie 2013, 17:31

Pochwale się, że dostałam zaproszenie na imprezę która organizowana jest w Bartnej! Pod koniec maja zdam tutaj relację jak było! Mam nadzieję, że będzie super!
Kamika

Postautor: RMA » 29 kwie 2013, 22:57

Ja też jakoś w 2 lub 3 weekend majowy tam będę na imprezie - może na tej samej :D
RMA

Postautor: manierka » 16 maja 2013, 08:36

Koleżanka która mieszka w Ciężkowicach i planuje ślub chciałaby się zorientować na ile wcześniej trzeba rezerwować salę, czy wystrój jest z góry założony czy można coś ustalić i jak w ogóle się tam załatwia, omawia - w sensie ile można liczyć na sugestie porady od właścicieli... Możecie coś podpowiedzieć?
manierka

Postautor: kropek » 22 maja 2013, 21:50

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na ile wcześniej rezerwować. Są terminy zarezerwowane na 3-4 lata do przodu (to nie jest żart), a są i takie ze można z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem zarezerwować. Polecam zadzwonić i zapytać o interesujące terminy. Wystrój, menu, oprawa, dodatkowe niespodzianki... to wszystko jest kwestia uzgodnień. Można bardzo liczyć na wsparcie i pomoc pani przyjmującej rezerwacje. Powie nie tylko co jest pyszne, ładne, niecodzienne ale też podpowie które dania goście weselni jedzą chętniej, czy jest sens zamawiać kolejne danie, jeśli tak to w jakich odstępach czasowych, czy może kolejna sałatkę zastąpić czymś itp... Tak że polecam bezpośredni kontakt z Bartną i wesele u Bartnika :)
kropek

Postautor: manierka » 29 maja 2013, 21:42

Bardzo bardzo Ci dziękuję za obszerną odpowiedź. Koleżanka już tam zadzwoniła i w przyszłym tygodniu jedzie ustalać szczegóły..
manierka

Postautor: Kamika » 05 cze 2013, 00:03

no i maj się skończył ale jakoś tak się zebrać nie mogłam do kompa po tych imprezkach :) Więc tak... było rewelacyjnie!!! Fakt, że pogoda była ekstra wiec można było spędzić miłe chwile na terenie parku, zwierzyńca itd... zwiedziliśmy muzeum z jakąś grupą przy okazji :) Jedzenie - ładnie podane przez bardzo miłą obsługę (i panie i panowie) wszystkim smakowało. Dania niby nie wyszukane ale podane tak ładnie i z zaskakującymi dodatkami. Klimat naprawdę świetny i jestem na 100% zdecydowana, że jak będę chciała zrobić imprezę lokalową to tam :D
Kamika

Postautor: RMA » 12 cze 2013, 20:44

Nie byłam chyba na tej samej imprezie co Kamika bo u nas było chłodno i padało :D Ale było super! Zajefajne pierniczki dla każdego gościa, jedzenie ogólnie bardzo dobre, klimat lokalu taki fajny ... jak nie lubię takich imprezek to uważam że było super!
RMA

Postautor: fIoLkA » 28 gru 2014, 20:46

W końcu mogę coś z własnego doświadczenia napisać, Miałam okazję być tam ostatnio dwa razy - na imprezie urodzinowej i na przyjacielsko rodzinnym obiedzie. Obiad zamawiany na miejscu u kelnerki z karty. Bardzo fajnie i tak po ludzku powiedziała co jest co ile czego jest. Na czas oczekiwania dostaliśmy napój i pierniczki. Co do samego obiadu naprawdę pycha. większość zamówiła dwa dania, nikt nie był głodny wszystkim wszystko smakowało. Podobno zdarza się tam ze nie wszystkie dania z karty są ale nam się akurat trafiło ze wszystko było.
Impreza urodzinowa to już w ogóle była super. Obsługa razem z gośćmi oczekiwała i ekscytowała się przybyciem jubilata. światło zgasili i zaświecili kiedy trzeba, włączyli stosowna muzykę, ściszyli gdy były życzenia, zaczęli podawać obiad w idealnym momencie (chociaż przy samym obiedzie przydała by się może jedna osoba więcej do obsługi, zbierali gdy tylko ktoś zjadł w zasadzie ale nigdy nie miało się uczucia ze czekają już na talerz. Gdy ktoś z gości zgłaszał jakaś potrzebę od razu reagowali. Naprawdę jeżeli będę coś organizowała to właśnie tam.
fIoLkA

Poprzednia

Wróć do Turystyka