Wesele u Sądeckiego Bartnika

Oferta Sądeckiego Bartnika i nie tylko.

Wesele u Sądeckiego Bartnika

Postautor: BeeMaster » 02 mar 2011, 13:22

Chcialem poruszyc temat organizacji wesela u Sadeckiego Bartnika. Byc moze ktos z Was korzystal lub uczestniczyl w weselu i moze napisac kilka zdan.
Obrazek
sala weselna Nowy Sącz
Awatar użytkownika
BeeMaster

Re: Wesele u Sądeckiego Bartnika

Postautor: Kamika » 05 mar 2011, 19:54

Osobiście nie byłam na weselu organizowanym w Bartnej Chacie, ale koleżanka i była naprawdę zadowolona. Największym plusem podobno było smaczne jedzenie i bardzo dobra lokalizacja - można sobie wyjść na zewnątrz i odpocząć :)
Kamika

Postautor: ulik » 06 mar 2011, 17:56

Ja również słyszałem, że przyjęcia są bardzo dobrze zorganizowane tylko, że trochę drogo jest...
ulik

Postautor: Carina » 15 mar 2011, 09:56

Ja byłam na mniejszym przyjęciu tam zorganizowanym i pierwsze co zauważyłam to miła i kompetentna obsługa - stoły były regularnie sprzątane, a każdego gościa pytano czy czegoś potrzebuje. Poza tym, jeżeli chodzi o jedzenie to było smaczne i wyglądało na wykwintne, porcje całkiem hojne. Podejrzewam, że koszt nie był mały, ale impreza była udana :)
Carina

Postautor: fIoLkA » 25 mar 2011, 17:04

a jak z obsługą? ktoś wie coś na ten temat?
fIoLkA

Postautor: Carina » 28 mar 2011, 20:54

bardzo miła, mimo że raczej młoda załoga (kelnerzy) to całkiem kompetentna. Zwłaszcza jeden młody chłopak, który stawał metr od organizującego impreze i grzecznie czekał, żeby się o coś zapytać np. o to czy już podawać gorące danie :)
Carina

Postautor: BeeMaster » 05 kwie 2011, 01:03

ulik pisze:Ja również słyszałem, że przyjęcia są bardzo dobrze zorganizowane tylko, że trochę drogo jest...

Co znaczy drogo?? Czy możesz podać koszt za organizację dla jednej osoby? Nie nastaję oczywiście ale sam mam pewne doświadczenia i tanio znaczy "bylejako". Wstyd pisać tutaj o tym ale byłem (na szczęście) na jednym weselu gdzie osobom które poszły się bawić zawijano nie dokończone dania ze stołu a obsługa wynosiła alkohol do skrytek. Doszło do tego że gospodarze zgłupieli (gdzie jest weselna) i o pierwszej w nocy jechali po napitki do monopolowego. Czytałem na forum gazety że u Bartnika jest cool a ludzie piszą że zarobić można dobrze i nauczyć się wiele.
Awatar użytkownika
BeeMaster

Postautor: ulik » 05 kwie 2011, 13:33

To, że drogo to słyszałem od kuzyna, który organizował tam rodzinną imprezkę - niestety nie wiem, ile zapłacił, ale wiem, że ogólnie był zadowolony. Natomiast nie zgadzam się z opinią, że żeby było dobrze musi być drogo, trzeba po prostu się dobrze zorientować i popytać wokoło, a na pewno trafi się na kogoś kto oferuje dobre usługi w rozsądnej cenie. Pozdrawiam!
ulik

Postautor: bzzy » 06 kwie 2011, 18:31

no właśnie "rozsądna cena" - a co to w ogóle jest? to jest pojęcie dość względne, bo dla każdego może znaczyć coś innego. Jeżeli chodzi o wynajem lokalu to najlepiej kierować się strategią "word of mouth" czyli polegać na opinii tych, którzy znaja lokal z pierwszej ręki ;)
bzzy

Postautor: gutek » 17 lis 2011, 12:48

Czy kotś się orientuje, czy Bartna Chata organizuje w tym roku Andrzejki? Pamietam,. że w poprzeniach latach była tam impreza, więc może wtym roku się załapie :P
gutek

Następna

Wróć do Turystyka